Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2012: Povedený zápas na Tempu

V neděli jsme odehráli utkání Jihovýchodní ligy na hřišti FC Tempo. Přesto, že jsme v sestavě měli hned několik noviců, nebyla na našem mančaftu znát žádná nerozehranost.
:
3.kolo v Ne 22.9.2019 15:30
Tempo

V první čtvrtině na nás dolehla menší nervozita, ale postupem času naše výkony rostly a rostly. Borci si začali dovolovat jeden na jednoho, vyvážet míč ze zahuštěného prostoru, a i složité situace řešit fotbalově a nejen nákopem. Bylo k vidění nespočet povedených akcí, krásných kliček a spousta gólů.

K povedenému utkání nemalou měrou přispěli i kluci z Tempa svými skvělými výkony, které pomohly k vyrovnanému zápasu. A samozřejmě nesmím zapomenout na naše rodiče, kteří slavili každý gól a skvěle fandili. A nenechali se strhnout některými jedinci, kteří na hráče pořvávali pokyny, ze kterých měli kluci pouze zamotanou hlavu.

neděle 22.9.2019 | Ondřej Kára | Přečteno: 1161