Mladší přípravka B

Ml.žáci přípravka - 4.kolo FC Háje - Dukla 0:0

Ml.žáci přípravka - 4.kolo  FC Háje - Dukla 0:0
Ve čtvrtém kole jsme doma přivítali soupeře z Dukly. Na jaře jsme soupeře (na malém hřišti) porazili 2:0 a tak jsme si chtěli výkon zopakovat a přičíst si další tři body do tabulky.

Fotbal se odehrával za mírného tlaku našich kluků, ale bez výraznějších šancích. Soupeř měl jednoho šikovného útočníka, který neustále čekal na půlící čáře na balón do breaku, ale kluci si ho dobře pohlídali.
V největší šanci prvního poločasu se objevil Ráďa, ale branku bohužel v malém vápně v pádu netrefil. Navíc si narazil koleno a musel být střídán, což nás ve hře dopředu oslabilo.

Do druhého poločasu jsme nastoupili za stejné písničky jako v prvním poločase, ale když nevystřelíme branku nemůžeme dát gól!!!
Soupeř ohrozil naši branku pouze jednou a to po trestném kopu, kdy centrovaný balón z pravé strany hlavičkoval jejich útočník mimo naši branku. V tu chvíli nám vše pěkně zatrnulo!

My jsme se dostali ke dvěma střelám, které bohužel branku netrefili a dvakrát jsme běželi na branku soupeře sami - ale bohužel ani jeden únik jsme nezužitkovali a tak skončil zápas bezbrankovou remízou 0:0.

Bohužel jsme dnes dva body ztratili!

Další kolo hrajeme s ČAFC, doufám že naše střelecká muška se zlepší a kluci budou doma naplno bodovat!!!