Mladší Přípravka "B" - Kunratice 8:1

Mladší Přípravka "B"  -  Kunratice 8:1
Po minulém zaváhání v podobě prohry a tragického výkonu, jsme tentokrát žádné překvapení nedopustili a hladce vyhráli.

Od začátku zápasu jsme soupeřovu obranu větrali rychlými akcemi a za chvíli jsme vedli již 2:0. Naše obrana zaspala pouze jednou, když si spletla svoje role a snažila se také útočit, tak si volní útočníci soupeře mezi sebou nahráli a Pavlíkovi v bráně nedali šanci. Do přestávky jsme naštěstí ještě jeden gól přidali, abychom do druhého poločasu vstupovali bez stresu.

Druhá půle byla na góly bohatší. Naši hráči hlavně začali dávat balón dříve od kopaček a zlepšili kombinaci směrem dopředu. Nahrával nám i fakt, že soupeřův brankář měl slabé výkopy, které se daleko nedostali. Tak mohlo být naše skóre i vyšší, ale naši útočníci spolehlivě těmito šancemi pohrdali. Za konečný výsledek jsem samozřejmě rád, hlavně však předvedená hra na rozdíl od minulého zápasu s Admirou byla o hodně povedenější i zásluhou posil kluků z "Áčka". Díky.

Hodnocení: všichni 1