Pr. přebor 28.kolo FC Háje : Radotín 1:5 (0:3)

Hosté z Radotína na umělé trávě Hájů dokráčeli k dalšímu vítězství a ke konečnému triumfu v Pražská teplárenská přeboru mužů už jim chybí jen jedno vítězství ze dvou zbývajících zápasů. Po pomalejším rozjezdu hosté nasázeli do sítě domácích tři góly ještě do přestávky a zápas tak rozhodli.

Gólovou smršť zahájil ve 23.minutě Baroch parádní přihrávkou do pravé strany na volného Bereše, ten si počkal na Sluku a na stříbrném podnose mu naservíroval přihrávku na vedoucí gól. Ve 28.minutě vyrobili domácí htubou chybu v rozehrávce. Tlustý rozehrál míč na nepřipraveného Duba, lehce se k němu dostal Vodecký a po kličce Tlustému jej uklidil do prázdné branky. Třetí hřebík doslova zatloukl do domácí rakve Pitvorec ve 45.minutě. Naskočil si na rohový kop a prudkou hlavičkou míč napálil do země a do sítě. Domácí ani nerozehráli a první poločas skončil za stavu 3:0 pro hosty.

Druhý poločas se dohrával už jen z povinnosti. Navíc v 55.minutě byl střet Vlasáka s nabíhajícím Hurábem posouzen jako nedovolený a pískala se penalta. Vodecký bezpečně přidal čtvrtý gól hostů. V úmorném vedru úroveň hry silně pklesla a víc než vydařených kombinací bylo chyb a nepřesností. Po záváhání obrany hostů se k míči před brankou dostal domácí Janeček a patou vstřelil do opuštěné branky hostů čestný úspěch. Tečku za zápasem udělala druhá penalty. Do otevřené domácí obrany si nakolmou přihrávku naběhl Baroch a Clasák jej zastavil až na hranici vápna nedovoleně. Po konzultaci se svým asistentem ukázal sudí Havel na bílý puntík. Tentokrát penaltu bezpečně proměnil Sluka a stanovil konečný výsledek na 1:5.

Jak to viděli trenéři

Richard Bogdanov (Radotín): Patnáct minut jsme nevěděli co se s náma děje. Pak jsme dali gól, uklidnili se a do přestávky přidali další dva góly. Po půli už to bylo o ničem.

Zdeněk Slabý (Háje): Dvěma chybami jsme hostům nabídli dva góly a bylo po zápase. Soupeř to zkušeně dotáhl k vítězství. Jinak mně zápas svou úrovní zklamal.

FC Háje SC Radotín 1:5 (0:3)

Branky: 70. Janoušek - 23. a 79. Z penalty Sluka, 28. a 55.zZ penalty Vodecký,