Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
úterý 30.4.2024
|
Klub
|
Přečteno: 120
Mateřina Cupy 2024
2.5.2024 | Přečteno: 48
Zemřel bývalý hráč Jiří Routek
11.4.2024 | Přečteno: 411
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 800
Čarodějnice 2024
5.4.2024 | Přečteno: 242
Jihovýchodní liga - Jaro 2024
26.3.2024 | Přečteno: 570
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 952
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 1254
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 389
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 497
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 487
Shrnutí zimní ligy na Hájích
Zobrazit archiv
<
květen 2020
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
ZÁPAS:
1.5.2020, 08:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Dukla JM
Starší přípravka A (2013)
1.5.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
Mladší žáci A (2011)
1.5.2020, 09:00, Čechie Smíchov
SK Čechie Smíchov – FC Háje
Jihovýchodní liga
1.5.2020, 09:00, Čechie Smíchov
SK Čechie Smíchov – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
1.5.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Březiněves
Mladší dorost A
1.5.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vršovice
Muži A
1.5.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – SK Libuš
Starší žáci A (2009)
2
ZÁPAS:
2.5.2020, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – ČAFC
Mladší přípravka B (2016)
2.5.2020, 10:00, ZŠ Mozartova T.
Jablonec – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
2.5.2020, 10:00, ZŠ Mozartova T.
Jablonec – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
2.5.2020, 11:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník dívky
Jihovýchodní liga
2.5.2020, 11:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník dívky
Mladší přípravka A (2015)
3
ZÁPAS:
3.5.2020, 10:00, Lomská T.
Litvínov – FC Háje
Starší žáci A (2009)
3.5.2020, 12:00, Lomská T.
Litvínov – FC Háje
Starší žáci B (2010)
3.5.2020, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Xaverov
Mladší žáci B (2012)
3.5.2020, 14:30, Uhříněves
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2017)
3.5.2020, 14:30, Schulhoffova UMT.
Háje B – FC Háje
Jihovýchodní liga
3.5.2020, 14:30, Schulhoffova UMT.
Háje B – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
3.5.2020, 14:30, Schulhoffova UMT.
Háje B – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
3.5.2020, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Praha 4
Starší žáci C (2008+2009)
3.5.2020, 15:15, Podolí UMT.
Podolí – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
3.5.2020, 17:00, Podolí UMT.
Podolí – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
3.5.2020, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Dukla JM
Starší přípravka B (2014)
3.5.2020, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Podolí
Starší dorost
3.5.2020, 17:00, Kopanina T.
Př. Kopanina – FC Háje
Mladší dorost A
3.5.2020, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Třeboradice B
Muži B
4
5
6
7
ZÁPAS:
7.5.2020, 17:30, Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
8
ZÁPAS:
8.5.2020, 09:00, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
8.5.2020, 10:00, Horní Měcholupy UMT.
Slavia dívky – FC Háje
Starší žáci C (2008+2009)
8.5.2020, 10:15, Nad Přehradou T.
FC Háje – Hostivař
Starší dorost
8.5.2020, 10:45, Union Strašnice T.
Union Strašnice – FC Háje
Muži B
8.5.2020, 12:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Junior
Starší žáci A (2009)
8.5.2020, 13:30, Tempo UMT.
Tempo – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
8.5.2020, 14:45, Nad Přehradou T.
FC Háje – Junior
Starší žáci B (2010)
8.5.2020, 15:45, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
8.5.2020, 17:30, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
9
ZÁPAS:
9.5.2020, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Tempo
Jihovýchodní liga
9.5.2020, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník dívky
Mladší přípravka B (2016)
9.5.2020, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka A (2015)
9.5.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – TJ Praga
Mladší dorost A
10
ZÁPAS:
10.5.2020, 10:00, TJ A.F.Slivenec T.
Motorlet – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
10.5.2020, 10:00, TJ A.F.Slivenec T.
Motorlet – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
10.5.2020, 14:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Mladší dorost A
10.5.2020, 15:00, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
10.5.2020, 15:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vršovice
Starší žáci A (2009)
10.5.2020, 17:00, Kyje UMT.
Kyje – FC Háje
Muži A
11
12
13
14
15
16
ZÁPAS:
16.5.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Čestlice
Jihovýchodní liga
17
18
19
20
21
22
23
ZÁPAS:
23.5.2020, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje B – FC Háje
Jihovýchodní liga
23.5.2020, 10:00, Háje
FC Háje – FC Háje B
Starší žáci B (2010)
23.5.2020, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – FC Háje B
Starší přípravka B (2014)
23.5.2020, 12:00, Háje UMT.
FC Háje B – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
24
ZÁPAS:
24.5.2020, 14:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – SK Čechie Smíchov
Jihovýchodní liga
24.5.2020, 16:15, Háje
FC Háje B – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
24.5.2020, 16:15, Háje
FC Háje – FC Háje B
Mladší žáci B (2012)
24.5.2020, 18:00, Háje UMT.
FC Háje – FC Háje B
Muži A
24.5.2020, 18:00, Háje UMT.
FC Háje B – FC Háje
Starší dorost
25
26
27
ZÁPAS:
27.5.2020, 17:00, ČAFC T.
ČAFC – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
28
29
ZÁPAS:
29.5.2020, 15:30, Háje T.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2016)
29.5.2020, 15:30, Háje T.
FC Háje B – FC Háje
Předpřípravka A (2017)
30
ZÁPAS:
30.5.2020, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – ČAFC
Jihovýchodní liga
30.5.2020, 09:30, Braník
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
30.5.2020, 10:00, Újezd P4 UMT.
SK Újezd P4 – FC Háje
Starší žáci C (2008+2009)
30.5.2020, 10:00, Jesenice
Jesenice – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
30.5.2020, 12:00, Bohnice T.
Bohnice – FC Háje
Starší žáci B (2010)
31
ZÁPAS:
31.5.2020, 10:00, Dolní Chabry
Dolní Chabry – FC Háje
Jihovýchodní liga
31.5.2020, 11:00, Karlštejn T.
Braník – FC Háje
7
:
2
Starší žáci B (2010)
31.5.2020, 12:00, Střešovice
Střešovice – FC Háje
6
:
3
Mladší žáci B (2012)
31.5.2020, 16:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Hostivař
Muži A
31.5.2020, 16:00, Háje T.
FC Háje – SK Újezd P4
Mladší přípravka A (2015)
31.5.2020, 18:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Hostivař
Muži B
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Individuální tréninky
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Zimní liga 23/24
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři