Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
úterý 26.3.2024
|
Klub
|
Přečteno: 708
NÁBOR 2024
20.5.2024 | Přečteno: 155
Pohár je náš! Dorostenci vstřelili ve finále 5 branek
13.5.2024 | Přečteno: 327
Dorost ve finále poháru!
2.5.2024 | Přečteno: 338
Zemřel bývalý hráč Jiří Routek
30.4.2024 | Přečteno: 386
Mateřina Cupy 2024
11.4.2024 | Přečteno: 587
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 1050
Čarodějnice 2024
5.4.2024 | Přečteno: 482
Jihovýchodní liga - Jaro 2024
22.3.2024 | Přečteno: 1242
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 1602
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 809
Velikonoce na Hájích
Zobrazit archiv
<
leden 2023
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
ZÁPAS:
7.1.2023, 11:20, Kolovraty UMT.
Český Brod – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
8
ZÁPAS:
8.1.2023, 08:00, Říčany Na Fialce
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
8.1.2023, 10:00, Háje UMT.
FC Háje – Aritma
Starší žáci A (2009)
8.1.2023, 12:00, Střešovice UMT.
ČAFC – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
8.1.2023, 15:00, Háje UMT.
Zákolany – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
9
10
11
12
13
14
ZÁPAS:
14.1.2023, 08:30, Háje UMT.
TJ Praga – Český Brod
0
:
2
Turnaj
14.1.2023, 10:00, Háje UMT.
Vestec – Újezd P4
5
:
1
Turnaj
14.1.2023, 10:00, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
14.1.2023, 10:10, Kolovraty UMT.
Radošovice – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
14.1.2023, 11:30, Háje UMT.
FC Háje – Kunice
Mladší žáci A (2011)
14.1.2023, 11:30, Háje UMT.
Sadská – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
14.1.2023, 14:00, Benešov
Benešov – FC Háje
Starší žáci B (2010)
14.1.2023, 14:30, Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
14.1.2023, 16:00, Benešov
Benešov – FC Háje
Starší žáci A (2009)
14.1.2023, 16:30, Schulhoffova hala
Chodov – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
14.1.2023, 18:10, Schulhoffova hala
FC Háje – Dukla JM
Mladší přípravka A (2015)
15
ZÁPAS:
15.1.2023, 08:30, Háje UMT.
Modřany – FC Háje
Starší žáci C (2008+2009)
15.1.2023, 09:00, Střešovice UMT.
Střešovice – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
15.1.2023, 10:10, Háje UMT.
Kunice – Podolí
5
:
1
Turnaj
15.1.2023, 11:00, Beroun UMT.
Beroun – FC Háje
4
:
3
Starší dorost
15.1.2023, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Modřany
Starší přípravka B (2014)
15.1.2023, 13:00, Beroun UMT.
Beroun – FC Háje
3
:
2
Mladší dorost A
16
17
18
ZÁPAS:
18.1.2023, 17:45, Háje UMT.
FC Háje – Dukla
Starší žáci B (2010)
19
20
21
ZÁPAS:
21.1.2023, 10:10, Háje UMT.
Vršovice – Kunice
8
:
2
Turnaj
21.1.2023, 11:50, Háje UMT.
Podolí – Vestec
3
:
0
Turnaj
21.1.2023, 12:30, Kolovraty UMT.
Čestlice – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.1.2023, 13:00, FK Říčany
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.1.2023, 13:30, Háje UMT.
Radošovice – Modřany
1
:
2
Turnaj
21.1.2023, 15:00, Eden UMT.
Slavia dívky – FC Háje
Starší žáci B (2010)
21.1.2023, 15:30, Háje UMT.
FC Háje – Sparta dívky
Starší žáci A (2009)
21.1.2023, 17:15, Háje UMT.
FC Háje – FC Zličín
2
:
1
Mladší dorost A
22
ZÁPAS:
22.1.2023, 10:00, Háje UMT.
SK Újezd P4 – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
22.1.2023, 11:30, Háje UMT.
Sadská – Vestec
9
:
2
Turnaj
22.1.2023, 12:00, Střešovice UMT.
Roudnice nad Labem – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
22.1.2023, 13:00, Háje UMT.
Zákolany – TJ Praga
7
:
3
Turnaj
22.1.2023, 15:00, Vary UMT.
Karlovy Vary – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
22.1.2023, 15:00, Vary UMT.
Karlovy Vary – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
23
24
25
ZÁPAS:
25.1.2023, 16:15, Háje UMT.
FC Háje – Kunratice
Mladší žáci B (2012)
26
27
28
ZÁPAS:
28.1.2023, 08:30, Háje UMT.
Český Brod – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
28.1.2023, 09:00, Kolovraty UMT.
Sparta dívky – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
28.1.2023, 10:00, Háje UMT.
TJ Praga – Újezd P4
3
:
2
Turnaj
28.1.2023, 11:30, Háje UMT.
Vestec – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
28.1.2023, 13:00, Háje UMT.
Zákolany – Sadská
8
:
2
Turnaj
28.1.2023, 14:50, Schulhoffova hala
Dolní Jirčany – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
28.1.2023, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Aritma
Mladší žáci B (2012)
28.1.2023, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Aritma
Mladší žáci A (2011)
28.1.2023, 16:30, Schulhoffova hala
FC Háje – Benešov
Mladší přípravka A (2015)
28.1.2023, 17:15, Háje UMT.
FC Háje – SK Čechie Smíchov
9
:
0
Muži A
28.1.2023, 17:20, Schulhoffova hala
FC Háje – Dobříš
Mladší přípravka A (2015)
29
ZÁPAS:
29.1.2023, 08:30, Háje UMT.
Radošovice – FC Háje
Starší žáci C (2008+2009)
29.1.2023, 10:10, Háje UMT.
Vestec – Psáry
1
:
5
Turnaj
29.1.2023, 10:30, Střešovice UMT.
Kladno – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
29.1.2023, 11:50, Háje UMT.
Podolí – Vršovice
6
:
3
Turnaj
29.1.2023, 12:00, Horní Měcholupy
Slavia Praha – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
29.1.2023, 13:15, Braník
Braník – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
29.1.2023, 13:15, Braník
Braník – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
29.1.2023, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Neratovice - Byškovice
Starší žáci A (2009)
29.1.2023, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – Neratovice - Byškovice
Starší žáci B (2010)
29.1.2023, 18:00, Háje UMT.
FC Háje – TJ Praga
5
:
4
Starší dorost
30
31
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Individuální tréninky
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Zimní liga 23/24
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři