Muži A: Férová remíza

V neděli nastoupilo A mužstvo hájeckých mužů k zápasu proti ďáblickému SK, jednalo se o druhý zápas na půdě soupeře v ten samý víkend, protože v sobotu naši muži B prohráli s B mužstvem Ďáblic.
2:2
(2:1)
13.kolo v Ne 4.11.2018 14:00
Ďáblice T.
SK Ďáblice
Branky SK Ďáblice: 10.Ondrůšek, 15.Veselý. Branky FC Háje: 12.Látal, 47.Novák. Diváci: 90,
Sestava FC Háje: Orlich - Hadraba,Semecký,Sojka,Kloboučník(76.Vostrovský) - Lojda,Grešnjakov,Demuth,Soucha(85.Nguyen) - Látal(89.Shuyto),Novák

K zápasu jsme nastoupili v nejsilnější možné sestavě a s třemi borci připravenými na lavičce, utkání bylo od začátku bojovné a od první chvíle bylo jasné, že to nebude snadné. Na gól přítomní diváci nečekali dlouho, již v 10.minutě zaznamenal branku hráč domácích Ondrůšek, když přehlavičkoval všechny bránící hráče při standartní situaci. Odpověď přišla ovšem záhy, Demuth poslal pas na nabíhajícího Lojdu, který udělal kličku brankáři domácích, který si pomohl faulem, akce tím neskončila a k míči se naštěstí pro nás dostal dobíhající Látal a vyrovnal na 1:1. Hráči Ďáblic, jak již bylo zmíněno, hráli na plno od první minuty a v 15.minutě získali vedení zpět na svou stranu, poté co se prosadil Lukáš Veselý. Zbytek poločasu byl směsicí boje o střed pole, náznaku pár slibných akcí na obou stranách a naší očividnou snahou vyrovnat skóre zápasu, což se nám do poločasu nepodařilo.

Do druhé půle jsme nastoupili velmi aktivně, což se projevilo brankou Honzy Nováka hned ve 47.minutě, jednalo se o krásný volej z prostoru vápna. Nabuzeni touto trefou jsme se snažili o strhnutí vedení na svoji stranu a málem se nám to i povedlo. Opět u toho byl Novák, který se pokusil o akrobatické zakončení po centru ze strany. Odpovědí domácích byla akce po levé straně s následným nepřesným zakončením. Stejně tak jako v první půli, se zbytek druhé půle bojovalo o jasnější herní převahu jednoho či druhého týmu, ani jedné ze stran se to nepodařilo, a proto utkání skončilo závěrečnou remízou 2:2.