Muži A: Rozlučkový debakl

V páteční předehrávce nastoupili háječtí muži k závěrečnému podzimnímu utkání. Na domácí půdě přivítali vedoucí Kolovraty, které před sezónou doplnilo několik hráčů z končících H. Měcholup.
15.kolo v Pá 16.11.2018 18:00
Háje UMT
Sokol Kolovraty

Po vyrovnaném úvodu se z rohového kopu v 10. minutě prosadily Kolovraty hlavou. Po celé utkání byly Kolovraty lepší na míči. Hráči o sobě věděli a byli přesní, to byl hlavní rozdíl mezi oběma mužstvy. Druhá branka padla ve 30. minutě, k odražené střele se dostal kolovratský záložník a s přehledem navýšil vedení. To bohužel do poločasu nebylo vše. Další branku háječtí obdrželi z přímého kopu a špatný první poločas uzavřela ve 40. minutě čtvrtá inkasovaná branka.

Ve druhém poločase už neměly Kolovraty takový tlak, i přesto si však dokázaly připravovat další šance. Háječtí fotbalisté jim to navíc ulehčovali pomalou a nepřesnou rozehrávkou na kterou navazovalo i pomalé dostupování k soupeři, který ve druhém poločase brankově využil další tři šance. Čestný úspěch pro Háje mohl na konci zápasu zaznamenat Soucha, ve vyložené šanci ho však vychytal brankář.

Sportovně musíme uznat, že byl soupeř dnes jasně lepší. Ovšem, my jsme mu k vysokému vítězství velice pomohli. Tímto končí podzimní část sezóny, ve které si háječtí fotbalisté za sedm výher a tři remízy vysloužili 24 bodů a přezimují tak na 7. místě.

pátek 16.11.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 2231