Starší žáci C (2008+2009)

Ročník 2004: Derby s Chodovem

Tak máme nyní sérii zápasů, kdy k nám nebo my zavítáme na hřiště prvních týmů v soutěžích, jak v mladších žácích, kam ještě spadáme, tak i ve starších, dnes k nám zavítali kluci z Chodova k derby.
15.kolo v Ne 14.5.2017 15:00
Háje UMT
Chodov

Utkání jsme nezačali špatně, snažili jsme se držet míč, ale po ztrátě následoval rychlý kontr, z jednoho náznaku jsme mohli zahrozit my, ale poté se několikrát vytáhl Budi, kdy rychlým vyběhnutím zastavil soupeře, poté v jedné situaci si nepohlídal postavení a soupeř dal kolem něj na zadní tyč, to bylo rozhodující, na naše spadla desetiminutová deka, během které dostali další rychlé branky po rohových kopech, první míč proletěl celým vápnem, kde ho na zadní trefil nechytatelně hlavou soupeř, poté následoval další roh a další výlov kapříka, poté se soupeř trefil ještě jednou ze vzduchu, a do konce poločasu zavěsil opět nechytatelně do šibenice, dalo by se říci, že bylo po zápase.

Celkově nás překvapil soupeř, který nehrál agresivně, ale ohleduplně, byli tam souboje, ty byly vyústěním z dané situace, vše v rámci fair play, tudíž ještě jednou mockrát děkuji a mohu říci, že to bylo jedno z nejlepších utkání během jara, co se týče atmosféry a chování fanoušků, takhle by to mělo vypadat.

Sestava: Budi = Mali – Alim – Kubík – Novas = Kryštof – Vili = Tyko – Mára – Rossi = Alexis ===) Hajnej – Voty - Jura – Turbič – Lauby – Kubajs

neděle 14.5.2017 | Peter Bíro | Přečteno: 1927