Ročník 2006: Přátelské utkání s Benešovem

V rámci zimního přechodového období nás čekalo přátelské utkání, ve kterém jsme přivítali na Hájích hráče Benešova.
2:5
(1:2)
v So 23.11.2019 10:00
Benešov

Vzhledem k umístění obou týmů v podzimní části divizních soutěží, jsme očekávali vyrovnaný zápas a minimálně do poločasu i byl.

Obě mužstva si vytvořili několik šancí, bohužel soupeř byl v jejich proměňování o jeden pokus úspěšnější a do šatny jsme tak šli za stavu 1:2. Začátek druhé části jsme zachytili dobře, dostali jsme se do velké příležitosti na vyrovnání, bohužel ve finální fázi jsme selhali. Potvrdilo se známé rčení "nedáš, dostaneš" a vzápětí jsme inkasovali na 1:3, čímž se celý vývoj utkání zlomil na stranu Benešova. Ve zbývajících minutách jsme si ještě dokázali připravit několik menších či větších šancí snížit, ale konečné skóre znělo 2:5.

Mužstvo Hájů 2006 stále provází některé dlouhodobější problémy, jako špatné řešení defenzivní fáze nebo problémy v držení míče. Během podzimu se v těchto oblastech povedlo udělat hodně práce, ale jak jsme se mohli přesvědčit, ještě je toho hodně před námi. Věříme, že kluci přes zimu budou poctivě makat a na jaře vyběhne do divize dobře připravení.