Ročník 2006: Sladké vítězství na Aritmě

V sobotu jsme odehráli v rámci soutěže 1HP zápas na druhém konci Prahy proti týmu Aritma.
18.kolo v So 20.5.2017 08:30
Aritma UMT
Aritma

Před zápasem jsme si řekli, že chceme hrát rychle s míčem a být aktivní v momentech, kdy nemáme míč. Během předzápasového zahřátí byla na hráčích vidět chuť do zápasu, kterou jsme si přenesli do začátku.

Velmi dobře jsme do zápasu vstoupili a drželi si aktivitu po celý zápas i s jediným hráčem na střídání. Na výbornou bych hodnotil i hru brankáře Matyho, který kromě zákroků držel tým svým vysunutým postavením, čtením hry a přesnou rozehrávkou. Celý tým přidal aktivní napadání a obsazování z čehož jsme si vytvořili spousty příležitostí na vstřelení branky, jediné co nás v takovýchto zápasech brzdí je neproměňování i tisíciprocentních šancí.

Moc se mi v tomto zápase líbila komunikace hráčů a chuť hrát, v tomto utkání jsme se fotbalem opravdu bavili a z toho plyne i zápis všech hráčů do tabulky střelců, včetně brankáře, který se na poslední minuty prostřídal s jedním hráčem v poli. Doufám, že nás takovéto zápasy nakopnou a přeneseme si sebevědomí do dalších utkání.

Zápasu se zúčastnili: Dovhanyč, Leipold, Němec, Průša, Petr, Zlatník, Žáček.

sobota 20.5.2017 | Vladislav Volf | Přečteno: 2118