Ročník 2008: Škoda toho úvodu

Viktorka byla před zápasem s námi na prvním místě, takže jsme věděli, že nás opět nečeká nic jednoduchého.
6:10
(3:8)
3.kolo v Ne 6.9.2020 17:00
Nad Přehradou T.
SK Viktoria Žižkov
Diváci: 60,

Za cíl jsme si ale dali, aby byl v zápase vidět alespoň nějaký pokrok, oproti předchozím zápasům. To se povedlo až po úvodní části, do které jsme vstoupili otřesně.

Po 20.minutě vedl Žižkov 5:0 a my jsme byli opět zralý na ručník. Kluci se ale nevzdali a začali bojovat. Červenobílé jsme najednou dostávali pod tlak, dávali branky po rychlých akcích a naše obrana si dokázala s přehledem poradit s velmi šikovným útočníkem soupeře.

Mezi 20.-90.minutou byl výsledek 6:5 pro nás. Škoda toho úvodu.. je stále znát, že se ještě sehráváme, zvykáme si na vysoké tempo soutěže. Až se jednou naučíme hrát od 1.minuty, můžeme pomýšlet i na body v takhle těžkých zápasech.