Ročník 2008: Více jsme nachodili než naběhali

V nedělní domácím zápase na jedno hřiště jsme přivítali Hrdlořezy.
13.kolo v Ne 31.3.2019 10:00
Háje UMT.
Hrdlořezy

Vstup do zápasu z naší strany nebyl špatný a v první čtvrtině byla vidět na hráčích nějaká chuť vyhrát a porvat se o výsledek. Určitě bych vyzdvihl to, že po ztrátě míče se všichni zapojovali do obranné činnosti. Bohužel to bylo z naší strany v zápase vše. Do dalších častí jsme šli odevzdaní, bez chuti vyhrát a bojovat. Hrdlořezy převzali veškerou aktivitu. Byli jsme tak svědky zápasu, ve kterém se pozitiva hledají jen velmi ztěžka.

Dalším negativem byla nesoustředěnost hráčů, když jsme se jim snažili pomoct a něco vysvětlit, tak půlka k nám byla otočená zády a vůbec nás nevnímala. Bohužel my jako trenéři s tím nic moc nenaděláme. Hráči budou muset sami chtít bojovat a snažit se zápas vyhrát. Myslím si, že na Hájích mají kluci, alespoň co se týče tréninků, nadstandartní podmínky, takže je to jen na nich, jestli budou chtít svůj přístup k tréninkům a zápasům změnit. Zápas je pouze odrazem toho, jak v týdnu hráči pracují, nebo spíš nepracují...

neděle 31.3.2019 | Ondřej Machač | Přečteno: 1844