Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2012: Zápas v Kunraticích

I když byla obloha celá zamračená, kluci přišli na zápas se skvělou náladou a plní elánu. Před zápasem jsme si řekli pár slov, zopakovali si náš pokřik a šli jsme na to.
4.kolo v Pá 25.9.2020 17:00
Kunratice T.
Kunratice

Ale jak už to tak bývá, tak ve chvíli co jsme vystrčili nos, začal pravý slejvák. Snažili jsme se zahřát obežíračkou, která je plná soubojů a doteků s míčem. Ani to nám však nepomohlo k zachycení začátku zápasu. První čtvrtinu jsme víc řešili déšť místo samotné hry a soupeř toho využil.

O přestávce jsme si řekli, že se zahřejeme pouze běháním a dáváním gólů a kluci si to vzali k srdci. Ostatní čtvrtiny byly z naší strany zkrátka úžasné, odvážné kličky, skvělé vedení míče i na tomto těžkém povrchu a střelba oběma nohama. V utkání padlo nespočet krásných gólů z obou stran a kluci si to i přes nepřízeň počasí užili.

Po zápase kluci výkon hodnotili převážně zelenou barvou, což znamená, že zápas vnímali jako povedený a jako plusy vyjmenovali například střelbu a výkony brankářů.

Za mě bych chtěl především poděkovat všem rodičům, kteří nás hrdinně podporovali i v tomto ošklivém počasí.

pátek 25.9.2020 | Ondřej Kára | Přečteno: 1624