Mladší dorost: Zápas s výbornou kvalitou

9.kolo v Ne 4.11.2018 14:00
Háje UMT
Dukla JM
Diváci: 50,

Domácí zápas se sousední Duklou, pro nás začal na výbornou a hned v první minutě po chaosu hostujících hráčů ve vápně, jsme se ujali vedení 1-0. V následujících dvaceti minutách si obě mužstva vypracovala pár šancí, ale žádná ke gólu nevedla. Ve třicáté minutě se prosadili hosté po menším nedorozumění naší obrany a srovnali na 1-1. Tento výsledek již vydržel do poločasu.

Do druhé půle jsme vstoupili hodně aktivně my a v prvních pěti minutách jsme měli dvě obrovské šance, které jsme nedokázali proměnit. Pár minut na to se bohužel opět prosadili hosté 1-2, nutno podotknout, že to byla jedna z mála šancí hostů v této půli, ale dobře zahraná a zakončená. Naší herní převahu jsme zužitkovali po deseti minutách, kdy jsme krásně zahráli přímý kop přímo do vikýře na 2-2. Neustálým pohybem a kvalitní prací s míčem, jsme si vypracovávali herní převahu, kterou jsme zužitkovali v sedmdesáté druhé minutě – dobře rozehraný roh a následná hlavička nám přinesla vedení 3-2. Smolný závěr pro nás patřil hostům, po pokutovém kopu pár minut před koncem srovnali na konečných 3-3.

Hodnocení: Fotbal se vším všudy, na který se pěkně koukalo, nechyběl důraz, rychlost, práce s míčem, vlastně nic. Bohužel jsme udělali pár chybiček, za které jsme byli potrestáni. Co se týká herního projevu, tak jsme to byli my, kdo určoval tempo hry a to hlavně ve druhém poločase, kdy jsme toho soupeři moc nedovolili, bohužel paradoxně jsme dostali dvě branky při naší obrovské převaze. Druhý paradox je, že góly, které jsme obdrželi, nám dali pouze naši odchovanci.

Sestava: Dave, Alim. Novas, Tyko, Kikin, Péťa, Sendi, Pechy, Kuba, Šimi, Panchy, Máša, Myron ,Uhlí, Láďa, Vrzy