Mladší dorost: Zlepšený výkon ve druhé třetině zápasu rozhodl

Po prvním rychlém gólu, jsme tempo hry dokázali vystupňovat, až po třiceti minutách hry.
2:5
(0:1)
13.kolo v Ne 31.3.2019 13:30
Zličín T.
FC Zličín
Diváci: 30,

Zápas jsme nezačali vůbec dobře, na hráčích byla znát únava a díky tomu nás soupeř trochu zamáčkl na vlastní půlce. V sedmé minutě se nám povedl ukázkový protiútok, při kterém jsme se během pár vteřin dostali z křídelní přihrávky a následném zakončení ve vápně do vedení 0-1. V následných dvaceti minutách se hrálo hodně ve středu pole a moc pohledný fotbal k vidění nebyl. V útočné fázi nám chyběla agresivita a vůle se prosadit, ve středu pole jsme nebyli schopni podstoupit osobní souboje s tvrdě hrajícími hráči domácích.

Po prvním střídání se obrázek hry pomalu začal obracet na naší stranu. Přidali jsme tvrdost ve středu pole a v zakončení, bohužel skóre se do poločasu neměnilo.

Ve druhé půli jsme začali velice aktivně a hned po pár minutách, jsme skórovali - ukázková akce ze křídla před branku a výborný důraz útočníka ve vápně 0-2. Po dalších deseti minutách po akci jako přes kopírák, ale z druhé strany to již bylo o tři branky 0-3. Pak jsme si vybrali slabší chvilku a po zaváhání obránce se trefili i domácí 1-3. To nás zdravě probudilo a po pěkné individuální akci to bylo opět o tři branky 1-4. Ani ne o minutku jsme opět nechali domácího hráče skórovat a bylo to 2-4. Závěr patřil opět nám a zase pěkná individuální akce 2-5.

Hodnocení: Prvních dvacet minut nebylo z naší stránky optimální. Ztráceli jsme míče ve středu pole a velice těžko jsme je dokázali získávat zpět. V útočné fázi jsme se nedokázali prosazovat jeden na jednoho a když jsme se dostali ke střele tak to bylo nepřesné. Po vystřídání se hra hodně oživila a kluci do hry přinesli potřebnou agresivitu a důraz v zakončení. Celkově to byl povedený zápas a proti soupeři, který hrál hodně agresivně se nakonec projevila naše fotbalovost.

Sestava: Ríša, Tyko, Budy, Kikin, Ráďa, Sendi, Kuba, Vrzy, Vojta, Novas,Máša, Franta, Šimi , Míša, Péťa, Láďa