Mladší přípravka B (2016)

Mladší přípravka 2009 - Štěrboholy

Po zápase s FA Praha jsme odehráli ještě dvě utkání, jedno proti našim 2008, druhé proti Štěrboholům. Vytížili jsme tak celkem 24 dětí.
11.kolo v St 28.9.2016 13:45
Schulhoffova UMT
Štěrboholy

Zápas proti Štěrboholům se mi strašně líbil. Kluci byli opravdu blázniví, ale v dobrém slova smyslu, byli draví, natěšení, radovali se. Herně i výsledkově to bylo vyrovnané. Stejně jako v dopoledním zápase se projevily cviky z tréninků, méně jsme házeli auty, více rozehrávali po zemi a dařilo se nám nabíhat. Velmi dobře také zahráli brankáři a rozehrávka od nich se také výrazně zlepšila.

První dvě čtvrtiny měly neskutečný drajv, byly živé, dynamické. Více jsme míč tahali a tvořili také chumel, ale bylo to více, když měl míč soupeř, celkem se nám dařilo roztahovat hru, když jsme míč měli my.

Utkání bylo přínosné, hrálo se ve vyšším tempu, než např. předešlé proti Zlíchovu, ale kluci se s tím poprali a byli tzv. „žhaví“ po míči. A to mě moc potěšilo.

Děkuji rodičům za podporu.

Zápasu se zúčastnili: Max Mařák, Lukáš Martiník, Tom Bílek, Pepča Vančura, Ondra Borecký, Kuba Kratěk, Marťas Laube

Druhý zápas proti našim 2008 se hrál spíše na jednu branku, kromě začátku a konce. Kluci dostali hodně gólů a nedařilo se jim dostávat se do šancí. To se změnilo v poslední čtvrtině, kdy přišla velká chuť a byli všude na hřišti a podařilo se nám vstřelit dvě branky. Mohli jsme přidat i další, když je chuť, přijdou góly. Věřím, že ta chuť, ten hlad po gólu, bude vidět na hřišti více a více.

Zápasu se zúčastnili: Oliver Bergman, Mára Femiak, Mára Herman, Ondra Kadlec, Lukáš Ulrych, Kuba Foltýn

středa 28.9.2016 | Otmar Mansour | Přečteno: 2613