Předpřípravka A (2017)

Předpřípravka 2009 - Štěrboholy

V sobotu 9.4. jsme si na Schulhoffce zahráli proti Štěrboholům.
:
v So 9.4.2016 11:00
Schulhoffova UMT
Štěrboholy

Se Štěrboholy jsme se potkali i na turnaji. Jelikož to byl však první zápas proti nim, který jsme hráli, nepodařilo se nám sladit vyrovnanost obou týmů, a tak se hrálo spíše na polovině Štěrbohol. Naši kluci měli velkou radost z branek, nastříleli jich hodně. Snažili se soupeři i pomáhat s řešením situací, kdy je roh, kdy rozehrávka, což je také důležité a toto je třeba podporovat. Kluci si mohli v nižší rychlosti vyzkoušet práci s míčem a rozhodování se, co je výhodnější. Do budoucna se to budeme snažit vyladit tak, aby zápasy byly vyrovnanější, ale zvlášť ze začátku se to může stávat.

Děkuji všem za zápas: klukům, rodičům, fanouškům, kamarádům ze Štěrbohol.

Zápasu se zúčastnili: Matěj Kříž, Matěj Mrzena, Kuba Kratěk, Mára Herman, Tom Pešír, Max Mařák, Luky Ulrych

sobota 9.4.2016 | Otmar Mansour | Přečteno: 1661