Starší žáci (2008+2009)

Ročník 05/06: Osm statečných

V sobotu jsme odehráli zápas zimní ligy na Hájích. Prvně bych chtěl poděkovat všem, kteří na toto utkání přišli a odehráli celý zápas. Protože jsme ho odehráli bez střídání.
v So 26.1.2019 11:40
Háje UMT.
Podolí

Kluci se celý první poločas drželi, byli aktivnější než soupeř, i do předu jsme se dokázali z breaků prosadit. Jenže nám chyběla koncovka. A bohužel jsme žádnou šanci nedokázali proměnit. Což pravděpodobně ovlivnilo celou hru, protože v druhé půli se nám bohužel nepodařilo udržet pozitivní myšlení a skoro celou druhou půlku se kluci viděli spíše už v šatně, než na hřišti. A soupeř se díky tomu dostal jednoduše do tutových šancí.

Je jen škoda, že se nás nesešlo více, protože soupeř to byl hratelný. Tak snad jen doufat do příštích zápasů, že se budeme moci scházet ve větším počtu.

Zápasu se zúčastnili: Brunovský, Horák, Knot, Moravec, Písař, Žáček, Kovbel, Sedláček

sobota 26.1.2019 | Michal Blažek | Přečteno: 2042