Starší žáci (2008+2009)

Ročník 05/06: První turnaj JVL na jaře

Na jaře nás opět čekají čtyři miniturnaje JVL. Ten první jsme odehráli v sobotu na ČAFC a sehráli jsme celkem tři zápasy.
:
6.kolo v So 13.4.2019 16:00
ČAFC UMT.
Turnaj

Kupodivu zápas, kde jsme měli nejvíce šancí, byl ten první, který skončil remízou a naopak nejvíce vyrovnaný z mého pohledu byl ten poslední, kde jsme i prohrávali a soupeř měl ještě několik šancí. Ale celkově jsme byli lepší ve všech zápasech, zdá se, že kluci konečně pochopili, že bez běhání a zodpovědnosti to nepůjde. Největší tíhu odehráli vzadu Adam Vagenknecht s Šimonem Děkanem a byla radost je sledovat, první byl ten hlasitější a organizoval hru a ten druhý byl všude, nebál se sbírat vysoké míče a i rychlostně byl v soubojích včas.

Křídla se nám celkem dobře vracela, což byl základ úspěchu. Navíc před nimi skvěle pracoval hlavně Adam Ticháček. Ovšem drobná výtka jde k ostatním hráčům, při bránění bych si představoval rychlejší a aktivnější napadání.

Co se týká útočné fáze, jakmile jsme šli do protiútoku, tak to bylo dobré, ale jelikož jsme většinou byli v tlaku a soupeř byl proti nám v bloku, tak tehdy jsme měli problém se prosadit. Na můj vkus až moc balón držíme a snažíme se "prorazit". Měli bychom více přemýšlet a roztáhnout hru do stran, nebo dát balon pod sebe, ať můžeme centrovat a nebo případně střílet. Naše slabina také byla střela z první, to nám dělalo problémy a než chlapci balon zpracovali, už u nich byl soupeř.

Ale jinak chválím za pohyb, který byl už tak na 70% našich schopností - tedy stále je co zlepšovat ;-)

Souhrn našich zápasů na prvním jarním miniturnaji: S Kolovraty 1:1, s ČAFC 5:0 a nakonec Dolní Chabry 5:1

sobota 13.4.2019 | Pavel Meluzín | Přečteno: 1101