Ročník 2004: Zlepšený druhý poločas

V neděli nás čekalo i první kolo v jarní sezóně v přeboru. Na Hájích jsme přivítali Motorlet.
2:3
(0:2)
12.kolo v Ne 24.3.2019 13:15
Háje UMT.
Motorlet
Diváci: 30,

Herní projev byl určitě lepší než v sobotu s Roudnicí. Kluci si více věřili, objevovala se hra 1 na 1, kličky a více nahrávek. Bohužel jsme dostali dvě nešťastné branky z čehož jedna byla penalta.

O poločase jsme si snažili vyzdvihnout povedené momenty a na nich postavit naši hru v druhé části utkání. Pokud jsme měli mít v zápase ještě šanci, potřebovali jsme na soupeře více zatlačit a dostat se do zakončení. Bohužel jsme si ještě přitížili, když jsme ve 42. minutě lehce inkasovali po třetí.

Reakce byla ovšem skvělá a hned za minutu jsme odpověděli první vstřelenou brankou. Ihned jsme ožili a soupeře jsme začali přehrávat. O deset minut později jsme vstřelili naší druhou branku a stále jsme ještě měli čas se zápasem něco udělat. Pár zajímavých závarů se sice objevilo, ale žádná velká šance z toho nebyla.

O to více nás mohou mrzet ty lehce inkasované branky, které jsme obdržely hlavně v prvním poločase. Na druhou stranu se kluci dokázali za stavu 0:3 zvednout a zápas ještě zkusili zdramatizovat.