Ročník 2005: Typická zimní liga

První prosincovou sobotu jsme nastoupili k prvnímu utkání zimní ligy pořádané klubem Junior Strašnice. A hned zrána nás přivítalo vskutku zimní počasí. Premiéra zimní ligy jak se patří, na zasněženém hřišti pouze s odhrnutými čárami a s výrazně červeným míčem!
1:6
v So 8.12.2018 17:00
Junior Strašnice UMT.
Vyšehrad

K zápasu jsme přistoupili s nadšením a chutí hrát. Po úvodním seznamování se s povrchem a soupeřem jsme po ojedinělém útoku Xaverova prohrávali 0:1, avšak zhruba od 10. minuty jsme na hřišti dominovali. Paradoxně nám nerovný a kluzký povrch vyhovoval. Netahali jsme zbytečně dlouho míč, včas jsme přihrávali, tím pádem se dařila kombinace a odměnou byly krásné góly. Je potřeba kluky pochválit za aktivitu a včasné přistupování k soupeři, kterému tím ve druhém poločase povolili jen jednu střelu. Velmi aktivní, pracovitá a ofenzivně naladěná byla záloha. Vytvářela tak příležitosti pro náš útok a ten nabídnuté příležitosti z 50% využil. Zbývajících 50% pokryl šikovně postavený brankář soupeře.

Zápas hodnotíme jako velmi vydařený a s nadsázkou říkáme, že příště si s sebou na hřiště přivezeme pytle umělého sněhu, abychom zase hráli hezký fotbal :).