Ročník 2006: Zahajovací utkání zimní ligy

Během zimního období odehrajeme nejvíce zápasů v rámci zimních lig, které jsme přihlásili, kombinovat je budeme chtít s přáteláky na 7+1, ale již i na 10+1. Máme přihlášenou zimní ligu na Hájích a na Xaverově.
v Pá 7.12.2018 18:00
Xaverov UMT
ČAFC

Na Xaverově nás v pátek čekalo zahajovací první kolo, ve kterém jsme se střetli s týmem ČAFC. Během týdne nám hodně kluků odpadlou vinou nachlazení, k zápasu jsme však vyrazili v dostatečném počtu 11 hráčů, tudíž tři na střídání.

Úvod utkání jsme malinko prospali a soupeř vstřelil branku z první střely, kterou vyslal na našeho brankáře. Celkem brzy jsme se však oklepali a utkání jsme rychle otočili. Střelecky se dnes velmi dařilo Míšovi Oráčovi, kterému to již velmi dobře šlo při rozcvičce a chuť si přenesl i do zápasu. V zápase jsme sice vstřelili 12 branek, ale mnoho dalších šancí jsme neproměnili. Po novém roce se určitě zaměříme na přepínání a rychlejší čtení hry.

Poslední utkání v tomto roce nás čeká v sobotu opět na Xaverově, kde se utkáme s Brandýsem.

pátek 7.12.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 1652