Mladší žáci B (2012)

Ročník 2008: První utkání roku 2020

V neděli jsme sehráli první zápas v novém roce a soupeřem nám byl spřátelený tým SK Vyžlovka.
v Ne 12.1.2020 11:40
Vyžlovka B

Do zápasu jsme šli po dlouhé zápasové pauze, s novým trenérem a chutí vyhrát! V rámci tréninků v týdnu jsme se věnovali nabíhání, skenování (kontrola prostoru) a převzetí míče. V zápase měli hráči možnost si vše vyzkoušet a se zaměřím pozornosti na tyto dovednosti se pak následně ohodnotit a říci, co se dařilo. Obrázek si může každý udělat sám. Nejlepší hodnocení výkonů vždy podají sami aktéři, takže každý napsal krátce na týmový WhatsApp:

Míša G.: Můj dnešní výkon byl dobrý hodnotím se 2. Povedlo se mi bránit, odskakoval jsem si do lajny.

Luky M.: Povedl se mi pas na Michala, když dal gól.
Vašek B.: Povedl se mi zápas, provedli se mi nahrávky ale mohl jsem víc střílet takže tak 8/10
Luky F.: Povedlo se mi skenování, nabíhaní, občas i převzetí míče. Ale přihrávky se mi moc nepovedly, takže bych se ohodnotil 7/10.
Kuba R.: Někdy se mi povedla rozehrávka tím, že jsem balón vyvezl a nahrál jsem to do lajny. Občas moje nahrávky skončily na kopačkách soupeře ,což způsobilo v lepším případě, že to Jára chytil nebo střela minula naši branku. Ohodnotil bych se 7/10.
Ondra B.: Povedly se mi nahrávky a odebírání míče soupeřům. Mohl jsem být víc v nabídce, aby mi mohli ostatní nahrát.
Max M.: Hrál jsem dobře a provedlo se mi přebírání míče a náběhy. Škoda, že jsme nevyhráli.
Adam N.: Povedlo se mi dávat tělíčko, nahrávat do útoku, ubránit pár gólů a to, co jsme dělali na tréninku se mi povedlo
Jára M.: Povedla se mi hodně často rozehrávka a pěkné zákroky.

Mára J.: Povedlo se mi udělat dva hráče poblíž rohu hned po převzetí a hodně sem koukal kolem sebe.
Kuba B.: Povedlo se mi bránit a hodně jsem se koukal kolem sebe.
Seba R.: Věděl jsem kde kdo je, ohodnotil bych se 8/10.
Martin Ž.: Můj výkon ze začátku nebyl úplně nejlepší, ale průběhem hry se zlepšoval. Dařilo se mi přepínání a povedlo se mi zastupovat středního obránce.
Oliver F.: Můj výkon nebyl úplně nejlepší, protože jsem občas ztratil balón. Ale naopak se mi povedly náběhy na rohový kop a gól, takže za mě 7/10.

Míša D.: Jsou dneska trampolíny?

neděle 12.1.2020 | Matěj Soucha | Přečteno: 1708