Ročník 2008: Zlepšený výkon proti Admiře

V neděli 1. 10. jsme se na domácím hřišti utkali s týmem FK Admira. Vystoupení starší přípravky hodnotí trenéři Helča Andronikova (Zvole) a Honza Novák (Háje).
4.kolo v Ne 1.10.2017 17:00
Háje UMT.
Admira

Helča

Čtvrtý mistrák byl naplánovaný na konec prodlouženého víkendu. Delší volno se projevilo dvěma absencemi ve zvolské části týmu. Protože jsme ale jeden tým, chybějící kluky doplnili hráči háječtí. V první čtvrtině doplňoval zvoláky Oliver, od druhé čtvrtiny si s námi zahráli vždy dva háječtí hráči, aby byly na obou hřištích tři děti na střídání a všichni si dostatečně zahráli. Ve druhé čtvrtině si s námi zahrál Saša s Davidem, ve třetí Maty a Adam a čtvrtou část oživili Denis s Mikulášem.

Začlenění nových tváří zvolský tým oživilo a zvoláci se na "návštěvu" z druhé části týmu vždycky zvědavě těšili. Kluci z Hájů se snažili více kombinovat (je vidět, že jsou k tomu vedeni), což mělo pozitivní vliv i na kluky a Nikču ze Zvole. Možná bychom mohli malé výměny vyzkoušet i v některém dalším zápase.

Soupeřem v tomto kole nám byl tým Admiry Praha. Proti soupeři jsme nastoupili s respektem, první gól padl do naší branky. Naštěstí ale do naší "kasy" až do konce zápasu soupeři přidali už jen dva góly. Admira zahájila hru aktivně, ale my jsme se poměrně rychle přizpůsobili soupeřovu tempu a střelecky jsme ho převážili.

Honza

Po minulém utkání s Podolím jsme po klucích chtěli větší soustředěnost v koncovce. Zápas jsme začali velice dobře a dali 4 rychlé góly a to nás ukolébalo a přizpůsobili jsme se hře soupeře. Přesto k vidění bylo mnoho hezkých akcí, které jsme ale vetšinou nedotáhli do konce z důvodu špatného prvního doteku nebo nepřesnou střelbou.

Kluci si zaslouží uznání za výkon, jelikož snaha odčinit rozpačitý minulý zápas s Podolím byla obrovská. Kluci s poklidem mohli nastřílet soupeři více než 15 gólů. Z jednotlivců bych vyzdvihl výkon Davida Krejčí a Denise Dudka.

Děkujeme rodičům za podporu a věříme, že dorazí v neděli podpořit kluky na Xaverov.

neděle 1.10.2017 | Helena Andronikova, Jan Novák | Přečteno: 2647