Ročník 2009: Další zápas zimní ligy v Kolovratech

I další sobotu v řadě nás v lednu čekalo utkání kolovratské zimní ligy, tentokrát s týmem SK Vyžlovka.
:
v So 25.1.2020 11:20
Kolovraty
Vyžlovka

Opět se hrálo na poměrně prostorném hřišti v počtu 5+1 na 2x25 minut. Sestavu jsme měli nakombinovánu z důvodu několika omluvenek, takže nastoupili jak hráči, kteří v Kolovratech již hráli, tak ti, pro které to byl první ostrý zápas nového roku. Bohužel, ani tentokrát se nám však nepodařilo do zápasu vstoupit přinejmenším neospale, když už ne aktivně. Na první náš gól jsme si počkali do 17.minuty zápasu! A mezitím jsme jen lovili míče z naší sítě, povětšinou proto, že jsme soupeře nechávali rychle rozehrávat auty (nutno podotknout, že urostlá děvčata v týmu soupeře vládla velmi dalekými hody), kombinovat na neobsazené hráče, a poté atakovat našeho brankáře, který byl nechán na milost někdy i dvěma útočníkům najednou.

S blížícím se poločasem jsme se trochu rozehráli, o přestávce si potvrdili, že takto to dál nejde, a do druhé půlky nastoupili s mnohem větší vervou, korunovanou zahajovacím gólem hned po několika minutách hry. Skóre se poté přelévalo, ale hrál se vyrovnaný fotbal. Občasná chyba v rozehrávce, a u některých větší zadýchání se než by bylo zdrávo, na chvíli dodaly náskok opět soupeři, a přestože jsme mohutně finišovali, a soupeře v závěru dokázali držet i na jeho polovině, ztrátu z první půle jsme již nedohnali. To byla škoda, protože kdybychom do zápasu všichni od první minuty dali maximum, jednoznačně mohlo jít o zcela vyrovnanou partii. Pozitivní poslední třetina ale hráčům dodala sebevědomí ústící v převážně dobré dojmy ze svého výkonu.

Poděkování patří třem přítomným rodičům, kteří i přes nevlídné počasí dokázali naše svěřence podporovat. Kluci by jistě uvítali, kdyby ´kotel´ mohl být příště početnější.

Zápasu se účastnili: Jára V., Honza P., Honza M., Vojta S., Luky Z., Nikolas V., Ondra T., Matěj M. a Martin S.