Ročník 2009: Přínosné utkání s ročníkem 2008

Nedělního sychravého odpoledne jsme se sešli k dalšímu utkání Jihovýchodní ligy, tentokrát proti kamarádům z ročníku 2008.
:
7.kolo v Ne 14.4.2019 13:30
Schulhoffova UMT.
FC Háje B

Oproti poslednímu zápasu proti soupeři z Braníku šlo o vcelku vyrovnané a přínosné utkání. Někteří z kluků předvedli výbornou dravost a chtíč zvítězit a vstřelit branku. Za tuto snahu byla většina odměněna. Soupeř byl však přeci jen o rok starší, vyspělejší, silnější. S kombinací toho, že někteří z našich hráčů se přeci jen ještě nedokázali plně soustředit na zápas, jsme museli přijmout porážku.

I přesto však zápas hodnotím pozitivně. Podařilo se nám vstřelit více jak 10 branek, k vidění bylo mnoho kliček. Třešničkou na dortu byla Pepova "zidanovka", co víc si přát? Asi jen co nejvíce takových zápasů, které našim klukům dávají úplně nejvíc.

Zápasu se zúčastnili: Šíma Jeřábek, Tom Kubík, Pepa Vančura, Luky Ulrych, Luky Zelenka, Míra Mašín, Tom Bílek, Tom Král, Adam Krtička

neděle 14.4.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 840