Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2011: Další vyrovnané utkání

V neděli kolem poledne jsme odehráli další domácí utkání, tentokráte proti Admiře.
15.kolo v Ne 14.4.2019 11:15
Háje UMT.
Admira

Zápas na podzim byl jedním z těch nejhezčích, jaké jsme v našem premiérovém ročníku v soutěži Jiřího Novotného zatím odehráli, tenkrát šlo o moc hezký a vyrovnaný zápas.

I ten jarní zápas se nesl v podobném duchu. Spousta krásných individuální akcí, několik parádních kombinací, a na to, jaké bylo nehezké počasí, tak se zápas odehrál i v moc pěkném tempu. I po výměně stran zápas zůstal hezky vyrovnaný, takové zápasy jsou pro nás zdaleka nejpřínosnější. Až na náš menší výpadek v druhé polovině utkání, kdy kluci na mém hřišti na chvilku vypli, se mi zápas moc líbil, děti v šatně zápas hodnotily také velice pozitivně.

Děkuji rodičům za podporu dětí.

Utkání odehráli: Ondra Bareš, Daník Bohdal, Marťa Čekajlo, Šíma Förster, Kris Gallik, Šíma Hořák, Vojta Krámek, Jára Motlík, Víťa Mrzena, Váša Novák, Pepa Šesták, Kája Uhlíř, Kryšťa Vlach, Monča Zdeňková.

neděle 14.4.2019 | Filip Černík | Přečteno: 1773