Předpřípravka A (2017)

Ročník 2012: Příjemná atmosféra turnaje

Turnaj v Hale Lužiny, byl jednou z našich prvních zkušeností se systémem 4+1 a to hned proti zvučným soupeřům. Naši kluci se však ničeho nezalekli a do každého zápasu šli s chutí a nasazením.
:
v Ne 10.3.2019 09:00
Lužiny
Turnaj

Vstup do turnaje nám vyšel fantasticky, jak po herní stránce, tak po té gólové. V dalších zápasech však bylo znát, že někteří soupeři mají s těmito turnaji více zkušeností. V některých zápasech nám chybělo i to pověstné štěstíčko. A místo krásných gólů jsme dostali lekci z produktivity.

O výsledek však zdaleka nejde. Důležité je, že si to hoši užili a ochutnali skvělou atmosféru povedeného turnaje. Po celou dobu byla vidět chuť a zapálení, se kterou jsme nastupovali do každého zápasu.

Celkově se mi turnaj líbil, ale ukázal i věci, na kterých musíme ještě zapracovat. Chtěl bych však všechny kluky pochválit, za jejich nasazení a vášeň s jakou hráli. A samozřejmě nesmím zapomenout na rodiče, kteří nás svým fanděním táhli i ve chvílích, kdy se nám ne úplně nedařilo.

neděle 10.3.2019 | Ondra Kára | Přečteno: 1170