Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2012: Turnaj partnerských klubů SKS

16.11 jsme odehráli jeden z posledních turnajů tohoto roku. Ve skupinové fázi jsme se utkali s týmy: TJ Straky, SK Slavia Praha. Neratovice se bohužel nedostavily. Proto jsme odehráli skupinu stejným systémem jako se hraje skupina Ligy mistrů, tedy každý s každým dvakrát.
:
v Ne 17.11.2019 09:00
Horní Měcholupy
Turnaj

I přes sychravé počasí jsme vstoupili do turnaje fantasticky. Slavii jsme byli více než rovným sokem. Hra i skóre byly po dlouhou dobu vyrovnané. Utkání bylo rozhodnuto až v takzvaném „Fergie time“, tedy v poslední vteřině zápasu. Slavia vsítila gól a první zápas jsme smolně prohráli.

Kluci věděli, že předvedli velmi dobrý výkon a s chutí šli i do dalšího zápasu proti Strakám. Zápas mírně připomínal souboj Davida z Goliášem. Kluci z TJ Straky byli sice stejně staří, ale minimálně o dvě hlavy vyšší. Museli jsme tedy uplatnit naši mrštnost a rychlost abychom se fyzicky zdatnějšímu soupeři vyrovnali. Zápas byl opět rozhodnut v poslední minutě v náš neprospěch... Odvety ve skupině se bohužel odehrávaly podle stejného scénáře.

V sobotu nám fotbaloví bohové nebyli nakloněni. V celém turnaji nám chybělo trošku štěstíčka. Brankovou konstrukci jsme rozezněli nesčetněkrát. Což by samozřejmě nalomilo i ty největší týmy světa. Sebevědomí a odhodlání kluků se začalo pomalinku podlamovat. Po skupině jsme odehráli ještě dva zápasy, které se také úplně nevyvedly. Přesto, že se nám výsledkově nedařilo, tak jsme odehráli povedený turnaj. Kluci předvedli úžasné výkony a ukázali, že se mohou vyrovnat komukoliv.

Hvězda turnaje?

Za hvězdu turnaje bych označil kolektiv našich rodičů. V zápasech vytvořili výbornou atmosféru, která hnala kluky dopředu. Bonusový bod získává maminka Marečka, jež potěšila kluky i realizační tým výborným perníkem.

Myslím, že i přes nepřízeň osudu to bylo velmi pěkné fotbalové dopoledne.

neděle 17.11.2019 | Filip Holakovský | Přečteno: 1209