Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
úterý 30.4.2024
|
Klub
|
Přečteno: 120
Mateřina Cupy 2024
2.5.2024 | Přečteno: 51
Zemřel bývalý hráč Jiří Routek
11.4.2024 | Přečteno: 412
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 800
Čarodějnice 2024
5.4.2024 | Přečteno: 243
Jihovýchodní liga - Jaro 2024
26.3.2024 | Přečteno: 571
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 953
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 1255
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 389
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 497
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 487
Shrnutí zimní ligy na Hájích
Zobrazit archiv
<
duben 2017
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
ZÁPAS:
1.4.2017, 08:30, Háje UMT
FC Háje – Př. Kopanina
10
:
0
Starší žáci A (2009)
1.4.2017, 10:00, Kbely T.
Kbely – FC Háje
12
:
3
Mladší žáci C (2008)
1.4.2017, 10:30, Háje UMT
FC Háje – Třeboradice
1
:
3
Muži A
1.4.2017, 12:30, V Úžlabině UMT
Junior – FC Háje
6
:
1
Mladší žáci D (2009)
1.4.2017, 14:00, Zličín UMT
FC Zličín – FC Háje
4
:
1
Mladší dorost A
2
ZÁPAS:
2.4.2017, 10:00, Mikuláše z Husi/UMT
Vyšehrad – FC Háje
26
:
0
Starší dorost
2.4.2017, 12:30, Háje UMT
FC Háje – Vyšehrad
17
:
10
Starší přípravka A (2013)
2.4.2017, 14:30, Háje UMT
FC Háje – Aritma B
10
:
0
Starší žáci B (2010)
2.4.2017, 14:30, Motorlet UMT
Motorlet C – FC Háje
6
:
2
Mladší žáci A (2011)
2.4.2017, 14:30, Zbraslav T.
Zbraslav – FC Háje
16
:
8
Starší přípravka B (2014)
2.4.2017, 15:15, Schulhoffova UMT
FC Háje – Březiněves
14
:
11
Mladší přípravka B (2016)
2.4.2017, 16:30, Háje UMT
FC Háje – Xaverov
0
:
2
Muži B
2.4.2017, 16:30, ---
VOLNÉ – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
2.4.2017, 16:30, ---
VOLNÉ – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
2.4.2017, 17:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Běchovice
2
:
13
Starší přípravka A (2013)
3
4
5
Trenérská schůze
(05.04.2017 19:00 - 05.04.2017 21:00)
Více informací o akci
6
7
ZÁPAS:
7.4.2017, 17:30, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
16
:
4
Mladší přípravka B (2016)
8
ZÁPAS:
8.4.2017, 08:30, Háje UMT
FC Háje – TJ Praga
4
:
0
Mladší žáci A (2011)
8.4.2017, 08:30, Schulhoffova UMT
FC Háje – Motorlet
8
:
51
Mladší přípravka A (2015)
8.4.2017, 10:00, Motorlet UMT
Motorlet – FC Háje
29
:
16
Starší přípravka A (2013)
8.4.2017, 10:00, Motorlet UMT
Motorlet – FC Háje
22
:
16
Starší přípravka B (2014)
8.4.2017, 10:15, Háje UMT
FC Háje – Motorlet C
4
:
2
Mladší dorost A
8.4.2017, 10:15, Schulhoffova UMT
FC Háje – Motorlet
9
:
25
Mladší přípravka B (2016)
8.4.2017, 11:00, Ďáblice UMT
SK Ďáblice – FC Háje
4
:
1
Starší žáci B (2010)
8.4.2017, 12:15, Schulhoffova UMT
FC Háje – Tempo
Starší přípravka A (2013)
8.4.2017, 12:30, Háje UMT
FC Háje – Sokol Kolovraty
8
:
0
Mladší žáci B (2012)
8.4.2017, 14:15, Háje UMT
FC Háje – Klánovice
3
:
15
Mladší žáci D (2009)
8.4.2017, 16:30, Branik T.
Braník – FC Háje
6
:
1
Muži B
8.4.2017, 16:30, Kolovraty UMT
Sokol Kolovraty – FC Háje
2
:
5
Starší žáci A (2009)
9
ZÁPAS:
9.4.2017, 10:45, Háje UMT
FC Háje – Junior
19
:
12
Starší přípravka B (2014)
9.4.2017, 11:30, Satalice UMT
Satalice – FC Háje
7
:
4
Starší přípravka A (2013)
9.4.2017, 12:45, Háje UMT
FC Háje – Střešovice B
3
:
11
Mladší žáci C (2008)
9.4.2017, 14:30, Háje UMT
FC Háje – Kunratice
11
:
1
Starší žáci C (2008+2009)
9.4.2017, 16:30, Zbraslav T.
Zbraslav – FC Háje
1
:
0
Muži A
9.4.2017, 16:30, Háje UMT
FC Háje – Braník
0
:
20
Starší dorost
9.4.2017, 16:30, ---
FC Háje – VOLNÉ
Mladší přípravka A (2015)
10
11
ZÁPAS:
11.4.2017, 17:00, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
2
:
3
Starší žáci A (2009)
11.4.2017, 17:00, Radotín UMT
SC Radotín – FC Háje
0
:
5
Mladší žáci B (2012)
12
ZÁPAS:
12.4.2017, 17:00, Podolí T.
Podolí – FC Háje
1
:
8
Mladší žáci A (2011)
13
ZÁPAS:
13.4.2017, 10:00, Střížkov UMT
FA Praha – FC Háje
10
:
3
Mladší žáci C (2008)
13.4.2017, 10:30, Háje UMT
FC Háje – SK Libuš
2
:
4
Mladší dorost A
14
ZÁPAS:
14.4.2017, 09:00, Mnichov
Turnaj – FC Háje
Starší žáci C (2008+2009)
14.4.2017, 10:30, Háje UMT
FC Háje – Admira B
1
:
1
Muži A
14.4.2017, 13:30, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
Starší dorost
15
16
17
ZÁPAS:
17.4.2017, 17:00, Háje UMT
FC Háje – Tempo B
1
:
1
Muži B
18
19
Informační klubová schůzka
(19.04.2017 19:30 - 19.04.2017 21:30)
Více informací o akci
20
ZÁPAS:
20.4.2017, 16:00, Háje UMT
FC Háje – Braník
1
:
3
Mladší žáci A (2011)
20.4.2017, 17:45, Háje UMT
FC Háje – FA Praha
24
:
15
Starší přípravka A (2013)
21
ZÁPAS:
21.4.2017, 16:30, ČAFC UMT
ČAFC – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2017, 17:00, Zlíchov T.
Zlíchov – FC Háje
13
:
9
Mladší přípravka B (2016)
21.4.2017, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
28
:
8
Starší přípravka A (2013)
22
ZÁPAS:
22.4.2017, 08:30, Schulhoffova UMT
FC Háje – Aritma
5
:
30
Mladší přípravka A (2015)
22.4.2017, 10:15, ČAFC UMT
ČAFC – FC Háje
3
:
1
Muži A
22.4.2017, 10:15, Háje UMT
FC Háje – Aritma
5
:
2
Mladší dorost A
22.4.2017, 10:15, Schulhoffova UMT
FC Háje – Aritma
12
:
27
Mladší přípravka B (2016)
22.4.2017, 10:30, Kačerov UMT
Kačerov – FC Háje
1
:
0
Muži B
22.4.2017, 11:30, Radotín UMT
SC Radotín – FC Háje
5
:
7
Starší přípravka A (2013)
22.4.2017, 12:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – SK Hamr
10
:
15
Mladší přípravka A (2015)
22.4.2017, 12:30, Háje UMT
FC Háje – Braník B
4
:
1
Mladší žáci B (2012)
22.4.2017, 13:30, Schulhoffova UMT
FC Háje – FAAZ
Mladší přípravka B (2016)
22.4.2017, 14:15, Háje UMT
FC Háje – Uhříněves
1
:
13
Mladší žáci D (2009)
23
ZÁPAS:
23.4.2017, 11:00, Juliska UMT
Dukla – FC Háje
2
:
1
Starší žáci A (2009)
23.4.2017, 11:15, Háje UMT
FC Háje – Dubeč
20
:
19
Starší přípravka B (2014)
23.4.2017, 13:15, Háje UMT
FC Háje – TJ Praga
2
:
0
Mladší žáci C (2008)
23.4.2017, 15:00, Háje UMT
FC Háje – Běchovice
1
:
3
Starší žáci C (2008+2009)
23.4.2017, 17:00, Háje UMT
FC Háje – Střešovice
Starší dorost
23.4.2017, 17:00, Uhelné sklady T.
Motorlet C – FC Háje
1
:
3
Starší žáci B (2010)
24
25
Mateřina CUP
(25.04.2017 08:45 - 25.04.2017 11:00)
Více informací o akci
26
ZÁPAS:
26.4.2017, 17:00, Háje UMT
FC Háje – Újezd n. Lesy
8
:
0
Starší žáci A (2009)
Nábor dětí
(26.04.2017 17:30 - 00:00)
Více informací o akci
Mateřina CUP
(26.04.2017 08:45 - 26.04.2017 11:00)
Více informací o akci
27
ZÁPAS:
27.4.2017, 16:30, Aritma UMT
Aritma – FC Háje
12
:
20
Starší přípravka B (2014)
27.4.2017, 17:00, Háje UMT
FC Háje – Slavia Praha
1
:
3
Mladší žáci A (2011)
28
ZÁPAS:
28.4.2017, 18:00, Šeberov UMT
AFK Šeberov – FC Háje
7
:
3
Mladší žáci D (2009)
29
ZÁPAS:
29.4.2017, 08:30, Háje UMT
FC Háje – FA Praha
4
:
0
Starší žáci A (2009)
29.4.2017, 08:30, Schulhoffova UMT
FC Háje – Braník
12
:
46
Mladší přípravka A (2015)
29.4.2017, 10:15, Schulhoffova UMT
FC Háje – Braník
29
:
18
Mladší přípravka B (2016)
29.4.2017, 10:30, Háje UMT
FC Háje – SK Ďáblice
7
:
3
Muži A
29.4.2017, 12:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – ČAFC
12
:
0
Starší přípravka A (2013)
29.4.2017, 12:30, Háje UMT
FC Háje – Xaverov
2
:
3
Mladší žáci B (2012)
29.4.2017, 16:30, Juliska UMT
Dukla B – FC Háje
Starší dorost
30
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Individuální tréninky
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Zimní liga 23/24
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři